KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535074
nr 1353 5074
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 40x27 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:04:29
2.000 kr
2.200 kr
8.600 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
7.200 kr
7.400 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold